שירותי קמפיינים בגוגל

תוכן עניינים

מהו פרסום בגוגל?

גוגל היא מערכת פרסום מסוג PULL (משיכה), שבא גולש מחפש ומקליד ביטוי מסויים, כדי למצוא את התוצאה שהוא רוצה ומה שהוא מקבל הם לרוב: 2-4 מודעות ממומנות כתוצאות ראשונות, ושתיים למטה לפני סוף העמוד הראשון. מה שיוצר גם המון תחרות סביב המפרסמים ובעלי העסקים. 
החכמה היא לדעת לעשות מחקר נכון של ביטויים, מה הגולשים באמת רוצים לקבל מהאתר/דף הנחיתה שלכם, באילו שעות מבצעים את רוב ההמרות, ובכך להשיג יחס קליק הופעה (CTR) גבוה, לקבל ציון גוגל גבוה. להוריד בעלויות לקליק ובסה”כ בעלויות הליד. 
בעוד שהתוצאות האורגניות נדחקות הצידה, בגלל התחרות הגבוהה על לב הלקוח, נראה שגוגל מצאה את הנוסחה המושלמת לייצר לעצמה הכנסות גבוהות תוך מתן פתרון מעולה לעסקים שרוצים לייצר לקוחות חדשים בכל חודש. 
רוצים שנספר לכם איך גוגל עובדת? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.

פרסום בגוגל בתחרות של היום

פרסום בגוגל עם התחרות של היום, שכולם למעשה מפרסמים בגוגל וכמעט שלא ניתן למצוא היום עסק שלא מפרסם שם, אמהמה עם כל הטכנולוגיות המתקדמות שיש היום בעולם בינהם chat-gpt3 ועוד פיתוחים בעולמות ה-AI ושלא נדבר על זה שגוגל בעצמה מוציאה פתרון דומה ל-CHATGPT שיתן מענה לזה שמשתמשים התחילו לעבור מחיפוש בגוגל לשם, הציב את גוגל במצב שבו היא הייתה חייבת לפתח בוט חיפוש עם בינה מלאכותית בעצמה. 

גוגל כאן כדי להישאר

כאנשי פרסום ושיווק, אנו דואגים להתעדכן כל הזמן לגביי איך גוגל מצפה מאיתנו לשווק את העסק שלכם, משמע שאנחנו מייצרים לכם מודעות פרסומיות לפי התנאים שלהם (ככה זה עובד) כדי שגוגל בסופו של דבר יתגמלו אתכם בנקודות ששוות לכם כסף בכיס. 

גוגל עובדת לפי מודל חישוב מאוד ספציפי בכל הקשור לדירוג המודעות, דף הנחיתה ומהירות האתר שלכם. איך זה עובד? בואו נראה

ה- SCRORE שמייצר לכם פשוט יותר כסף

הפונקציה שאיתה גוגל מחשבת את את הניקוד שלכם מתבססת על חישוב מדרגות ניקוד לכל חלק בקמפיין שלכם, למשל – גוגל מדרגת את איכות המודעה שלכם בניקוד מסוים, את מילת המפתח שלכם בדירוג של סולם מ-1-10 וככל שהדירוג על מילת המפתח הזו יותר גבוהה, אתם משלמים פחות כסף על קליקים, כן! ממש ככה! 

עד ציון 5, תשלמו את המחיר הגבוה ביותר עבור הצעות המחיר -BID שאתם והמתחרים שלכם מתחרים על אותו הביטוי ומתוצאה 7 ומעלה אתם כבר משלמים BID – % מסויים על כל הקלקה, אז אנחנו יכולים להבין שגוגל בתור חברה מפלצתית יודעת קצת על איך להחדיר בנו מוטיציה להקשיב לכללים שלה, וכאן נכנס העבודה שלנו בתור משווקים, העבוד שלנו היא לשים אתכם עם התקציב הנכון על הביד הנכון בזמן הנכון, כדי לייצר לכןם יותר הקלקות פחות כסף מהמתחרים שלכם בנישה. 

מתחילים לעבוד!

רוצים לקבל אפיון חינם להקמת קמפיין? דברו איתו, מינימום נשב על קפה טוב, מקסימום על קפה מעולה! (:

לחצו על הכפתור עכשיו להשארת פרטים עם מומחה השיווק שלנו בגוגל