אוטומציה בין מערכות

לייעל את העסק ב- 30%-50% מכח העבודה האנושי

תוכן עניינים

מהם שירותי אוטומציה

שירותי אוטומציה הם שירותים שנותנים מענה לחברות ועסקים, שרוצים לחבר בין קצוות שונים של דטאות, לדוגמא בין מכירות שקורות בחנות או באתר שלהם לבין מערכת ניהול הלקוחות ובניית דש בורדים לניתוח וחיזוי עתידי של הפעילות עצמה, ניתן לעשות את כל זה על ידי בניית חיבורים מהירים שמעבירים את המידע בין מקום ולמקום ומורידים עומס מהעבודות הידניות כגון עבודה עם אקסל, שמירה על מחשב וכיו”ב

אלו פתרונות אוטומציה יכולה לתת לחברות

הפתרונות המובילים הם בפן השיווקי, כשעסק עושה קמפיין שיווקי ורוצה לייצר ממנו לידים לצורך העניין אותם לידים צריכים להיות מטוייבים בצורה כזו למערכת ניהול הלקוחות שכבר מראש אנו בונים תהליכים שהולכםי לקרות עם אותו הליד שאיש המכירות יוכל להפיק ממנו את המיטב. 

ולא רק, ניתן על ידי הגדרות מסוימות גם לחסוך בעבודה משרדית, למשל אם ליד הפך ללקוח ואנחנו רוצים לשלוח לו חשבונית עבור מוצר או שירות שהוא רכש מאיתנו, אם עד כה היינו צריכים להיכנס למערכת החשבוניות שלנו ולהוציא לו מוסמך ידנית לפתוח את תיבת במייל ולשלוח ללקוח החדש, היום אפשר לעשות את כל זה בלחיצת כפתור.

עבודה עם API

עבודה עם API (Application programming interface) מאפשרת לנו לעבוד לעבוד ללא גבולות מאחר שרוב התוכנות, האפליקציות והשירותים הניתנים היום בשוק, פיתחו לעצמם מפתחות API נגישות ומסודרות, דבר זה גורם לנו נותני השירותים לפתוח פתח לעולם שבו ניתן לעשות כל דבר, אפילו לחבר בין העולם הדיגיטלי לעולם הפיזי. 

מה זה אומר? 

נניח ויש להם מסעדה ואתם רוצים לקבל את ההזמנות שנוצרו על ידי אוטומציה בווצאפ, ישירות לקופה הפיזית במסעדה זה אפשרי לגמרי!

אתם רוצים לחבר למערכת ה-CRM שלכם את כל ההודעות שאתם מקבלים מהערוצים השונים ולראות הכל תחת מקום אחד? זה אפשרי! וממש לא צריך לשלם על שירותים יקרים כדי לעשות זאת!

עבודה עם AI (Artificial intelligence)

אז ככה, כדי להתחיל תהליך עבודה חכם, דבר ראשון אני עושים שיחת אפיון של בין שעה-לשעתיים, השיחה הינה בתשלום מראש, וזאת בכדי לעשות עבודה אמיתית שתחסוך לנו זמן יקר ומשאבים בלתקן דברים שלא נאמרו באפיון, לאחר בניית האפיון נשלחת אליכם הצעת המחיר ומשם מתחילים בעבודה!!

תהליך העבודה:

שיחת איפיון

מבצעים שיחת אפיון בת שעה בתשלום, שבה אנחנו עובדים הלכה למעשה ובונים תוכנית שאיתה אנחנו הולכים ליישם

הצגת התוכנית

מציגים את תרשים הזרימה שמתאר בדיוק את השלבים ואת התוכן שיוטמע כחלק מהאפיון העסקי

הטמעת התהליך

בשלב אנחנו מטמיעים הלכה למעשה את התוכנית עם הכלים המתקדמים בעולם

טסטים
והגשת הפרוייקט

בשלב האחרון אנו עושים בדיקות מקיפות, ורק לאחר שווידאנו שהתהליכים עובדים בצורה תקינה אתם מאשרים את הפרוייקט, ובום! מזל טוב, נולדה לכם עובדת חדשה בעסק!

עובדים עם

מתממשקים עם

לחצו על הכפתור עכשיו לקביעת
שיחת אפיון קצרה ללא עלות