איך יוצרים כרטיס ביקור דיגיטלי איכותי לעסק?

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים.

כרטיסי ביקור, בשנים האחרונות הפכו לפופולריים מאוד, עד שבשנתיים האחרונות בערך 150, חברות/עסקים, יצאו עם פתרונות כרטיסי ביקור לעסקים.
הפונקציונאליות האדירה של כרטיס ביקור, מחליפה למעשה דפי נחיתה מה שיכול להוזיל משמעותית את עלויות השיווק שלכם.
יתרונות הנוספים של כרטיסי ביקור הם, שאפשר לייצר אותם בכמה דק’, ובום יש לכם דף עסקי לעסק, שיכול להציג אתכם בכבוד, ואפילו בחינם.

כרטיסי ביקור חינם או בתשלום, מה עדיף?

אז, כן אומנם יש הרבה מאוד פתרונות חינמיים לבניית כרטיסי ביקור איכותיים, וכן זה משהו שיכול להתחיל לשרת עסקים קטנים , שרק מתחילים את דרכם בעולם העסקים, כמו מאמני כושר, מטפלים , מאמינים עסקיים ועוד. 
אז את היתרון הבנו, מה החיסרון בכרטיס ביקור דיגיטלי חינם?
אובכן, המטרה של חברות הכרטיס ביקור דיגיטלי, שנותנות לכם אפשרות לכרטיס עסקי ללא עלות, הם ממתגות בסוף את הכרטיס שלכם עם שם המותג שלהם.
ומה הדבר עושה? 
1. זה גורם לאנשים אחרים/עסקים אחרים לצאת מהעמוד שלהם ולפתוח גם לעצמם כרטיס. 
2.זה פוגע באיך אנשים מסתכלים על העסק שלנו, כאשר הם רואים שהכרטיס שלכם נעשה בצורה חינמית, מה שיהרוס כנראה את הרושם הראשוני של הגולש כלפיכם. איך האמרה אומרת? “אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני”.
אז? איך בונים כרטיס דיגיטלי איכותי לעסק בכל זאת מבלי לשבור קופות חסכון?
פשוט מאוד.
כמו שבונים דף נחיתה, למשל במערכת וורדפרס החינמית, ניתן באמצעות טמפלייט מוכן מראש של כרטיס ביקור שמותאם באופן מושלם, גם למחשב וגם לנייד, לבנות דף נחיתה/כרטיס ביקור בדקות, כל שעליכם לעשות זה פשוט להזין את הלוגו שלכם, פרטי העסק שלכם, לקשר לרשתות החברתיות, ובום!
הדף שלכם מוכן! 

אני מעדיף לא להתעסק בזה, מה האפשרויות שלי?

אז עומדות בפניך שלוש אפשרויות: להישאר עם חינם או לשלם לאותן חברות כרטיסי ביקור, שתכל’ס? זה לא יקר מדי, האופציה השלישית היא ללכת על מיתוג עסקי מנצח באמצעות 
עמוד עם כתובת ששייכת לעסק שלך, ובכך לזכות הן באמינות מצד הלקוח שלך, ואי התפשרות על עיצוב הכרטיס והאפשרויות הבלתי נגמרות שלו.
(דוגמא לכרטיס ביקור דיגיטלי)

רוצים לשוחח איתנו על הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי? השאירו פרטים עכשיו כאן

לסיכום

כרטיסי ביקור דיגיטליים היא דרך מעולה לתקשר עם הלקוחות שלנו או עם לקוחות פוטנציאליים, ע”י מתן קישור דרך כרטיס פיזי עם סורק Qr Code, מה שנראה קצת יותר יוקרתי מאשר כרטיס “רגיל”, או פשוט לשלוח בווצאפ או כל דרך תקשורתית אחרת, בכל זאת ה-מאה ה-21 לא?