ווצאפ חוללת מהפך בממשק: גרפיקה חדשה, בר חיפוש מורחב ועוד!

תוכן עניינים

WhatsApp משיקה אלמנטים חדשים בממשק משתמש

WhatsApp, האפליקציה המובילה להודעות מיידיות של חברת Meta, מבשרת על עדכון חדש לממשק המשתמש (UI) שלה. בעדכון החדש נכללים שינויים ניכרים ביישום של מערכת ההפעלה Android, כולל מערכת עיצוב “נקייה” יותר וברורה, תפריט תחתון עם איקונים בולטים יותר, רכיבי גרפיקה מעודכנים ועוד. העדכון כולל גם בר חיפוש מורחב יותר, כבל המושך יותר את תשומת הלב לבוט השיחה החדש של חברת Meta. עם זאת, לא הופעלו שינויים פונקציונליים משמעותיים, אך דווקא תמהילים ואנימציות חדשות שנועדו להדגיש את הרענון שעבר האפליקציה.

המוטיב המרכזי של השינויים ב-WhatsApp הוא ההידוק של הקווים בין ממשק המשתמש של האפליקציה לבין אפליקציית Messenger. שני היישומים, כעת, מוצעים עם ממשק משתמש כמעט זהה, מה שמעיד על רצון של Meta לאיחוד פלטפורמות המסרים שלה למערכת אחת משולבת. דבר זה נועד לסייע למשתמשים לעבור בקלות בין הפלטפורמה האחת לשנייה.

למרות שהעדכון אינו מביא עמו שינויים תפקודיים חדשים, הוא מבקש להעניק ל-WhatsApp מראה מתוחכם ומשוכלל יותר, בהתאם לפלטפורמות האחרות של Meta. עבור משתמשים שיעדכנו את האפליקציה וימצאו את עצמם מול ממשק משתמש מוזר וחדש, המסר הוא – אל דאגה, יהיה לכם נוח וברור לעבוד עם העדכון במהירות.

חשוב לציין כי WhatsApp מציעה כעת גם אפשרות ל”מוד כהה יותר” למשתמשים עם רגישות לאור, ובמערכת ההפעלה iOS, ממשק חדש לצרפת קבצים על מנת לקל על שיתוף סוגים נוספים של תוכן. האזכורים הללו הם דוגמאות לשינוי הקטן אך המורגש שעברה האפליקציה כחלק מהצעד המשותף של חטיבת מוצרי Meta. החברה ממשיכה לחפש דרכים לחדש ולשפר את החוויה של משתמשיה, ועדכון זה נועד להראות כי גם הפרטים הזעירים חשובים להם בעיניים.

יש לכם שאלה? כתבו לנו כאן:

אהבתם? פרגנו בשיתוף זה עוזר לנו ליצור יותר (:

רוצה להגיע ללקוחת חדשים דרך שיווק בדיגיטל | בוטים בווצאפ | AI ?

השאירו פרטים בטופס עכשיו וקבלו מאיתנו תוכנית אסטרטגית חינם לגמרי (גם אם לא תהיו לקוחות שלנו)

כמעט סיימת! 97%

לקבלת שיחת אפיון בת 30 דק' במתנה + קבלת דוגמא חיה עכשיו לווצאפ מלאו את הפרטים!

יש למלא את השם והטלפון שלך

איזה כיף! החלטת לעשות צעד ולהכיר!

השאירו פרטים עכשיו, לאחר מכן תועברו לבחירת יום ושעה שמתאימים לכם

מדהים! החלטתם נכון! לשריון פגישת היכרות + בניית אפיון מפורט ללא התחייבות מלאו את הפרטים עכשיו

מהו תקציב הפרסום?
פרסמת ממומן בעבר?
כמה חשוב לך להצליח?
הצלחת! 100%

מיד תקבל הודעת ווצאפ להשלמת התהליך!

הצלחת! יש לבחור עכשיו בשעה מועדפת לפגישת אפיון צרכים חינם!

לאחר שסיימת, יש למלא את השאלון הבא כדי שנגיע לפגישה עם תוכנית עבודה סדורה!

https://smartrise.co.il/dream-client