CHATBOT ACADEMY

קורס צ'אט בוט מתקדם בווטסאפ AI, פייסבוק, אינטגרם טלגרם ועוד!

קורס צ’אט בוט מתקדם לעסקים, ולתלמידים שרוצים לייצר בוטים מתקדמים לניהול קמפיינים מתקדמים בפייסבוק, ווצאפ, ניהול מכירות של חנויות סחר אונליין (E-Commerce), וגיוס לידים בצורה אוטומטית וחכמה

מה זה בוט ווצאפ בכלל ולמה נרצה להשתמש בו?

אז בוטים, הם למעשה פיסות קוד שמקודדות מראש לתסריטי שיחה, שהדף העסקי שלנו בפייסבוק מנהל עם גולש פוטינצאלי, תסריטי השיחה הללו, שאנו מקודדים מראש, עוזרים לנו כדי לחסוך פעולות ידניות מרובות באיסוף לידים, הכוונה לעמודים שונים באתר שלנו, ועוד רבים, אבל היום ולמעשה בערך מתחילת 2018, חברות רבות יצרו עבורנו (המשתמשים) תוכנות נוחות, ואפילו בחינם, ליצירת בוטים בווצאפ, מסנג’ר של פייסבוק מבלי שנצטרך לכתוב שורת קוד אחת.
היום ובקלות, כל בעל עסק או איש שיווק יכול ליצור בקלות לעסק מערך בוטים אוטומטיים, שיכול לייצר עבור בית עסק המון פניות, ואף לחסוך בעובדים (כן, עד כדי כך…)

יתרונות:
פעולות ופשוטות שכל בר דעת (לא חייב להיות טכנולוגי) יכול לייצר לעצמו בוטים בצורה פשוטה שעובדת כמו שעון שוויצרי. 
עובדים פעם אחת, והשאר עובד בשבילך. 
העברת נתונים בצורה מתקדמת למערכות צד שלישי : מערכת לניהול לקוחות CRM, לטפסים של גוגל, חברות דיוור ל- EMAIL MARKETING ועוד רבים.
אפשרות לתזמון הודעות מראש עם מבצעים וקידומים. 
חסרונות:
תכל’ס אין…..

איך בוט בווצאפ ובפייסבוק יעזור לעסק לצמוח?

בעזרת השיעורים המתקדמים בתוך הקורס, אני מעביר בכל מודול, הסבר בתהליך קבלת ההחלטות, לפני בניית הבוט בפועל, לדוגמא: אם המטרה שלנו הינה ליצור קמפיין פייסבוק שמייצר לי תנועה לבוט נגיד להרשמה להורדת מדריך, אנו נרצה לייצר תהליך של הרשמה לקבלת המתנה, ולאחר שהבוט נותן את המתנה לגולש, אנו נרצה א. 
לשאול אותו באותה ההזדמנות אם ירצה לקבל מאיתנו קופון הנחה לרכישת מוצר בהנחה מסויימת (אפסייל) או לחילופין נרצה לצרף אותו בשאלה כמובן להצטרף לניוזלטר בוט שלנו, כדי שנוכל לשלוח לו הצעת ערך (פולואפ) בהמשך הימים הקרובים. 
ניתן לקטלנג כל פעולה שנעשית בבוט שלנו כמו: {{השאירו פרטים}} {{ענו כן או לא}} ולפיכך לשלוח הודעות מותאמות אישית עם סיכוי גבוהה להמרה מידית מהבוט. 

מה תקבלו בתוך הבוט?

 • תכנות תסריט השיחה מראש, מה לקחת בחשבון ואיך לחשוב מה האווטר שלכם (הלקוח בפוטנציאלי) חושב כדי למקסם תוצאות.
 • בניית הבוט הלכה למעשה, לימוד על כל תהליכי הקמת בוטים חכמים, בצורה של “העברת מקל” מבלוק לבלוק, בכך לייצר חווית גולש מקסימלית למינוף התוצאות. 
 • מודל מתקדם לתהליכי אוטומציה בבוט, תלמדו איך לעביר מידע בצורה אוטומטית ל-CRM שלכם, או למערכת הדיוור שלכם למקסימום אינטרקציה עם גולשים. 
 • תלמדו איך לבנות בוטים מתקדמים בוואטסאפ במערכות רשמיות ולא רשמיות, תלמדו איך לבנות תהליכים בצורה מסודרת, איך לבנות הצעות מחיר מא-ת כדי שתוכלו להציע את השירותים המתקדמים שלכם. 

הקמת בוטים מתקדמים בטלגרם לייצר תרחישי שיחה בחינם באפליקציה מובילה עם מאות מליוני משתמשים ברחבי העולם

 • ניהול קמפיינים בבוט הכוללים:
 • קמפיין תגובות אורגני- ברגע שמגיבים לכם על פוסט בוט ישירות יצור קשר עם אותו הגולש ויזפק לו מידע חיוני ואף ישגר לו מבצעים חשובים שאסור לו לפספס. 
 • ניהול קמפיין ממומן עם בוט- איך לייצר מתנועה ממומנת את המקדימום האפשרי כדי לייצר לידים מהירים, מענה על שאלות ופולואפ מידי. 
 • התקנת הבוט באתר שלכם- תלמדו איך להטמיע בקלות את הבוט באתר וקבל פניות אורגניות דרך האתר שלכם. 
 • בוט חכם לאינסגרם משולב עם יכולות AI מתקדמות שתוכלו לבנות שירותי תמיכה לעסקים 24,7 ניתן לממשק את הבוט לקמפיינים ועוד. 
 • “דיוור” בצ’אט בוט – נלמד איך לייצר קמפיינים בתוך הבוט לשליחת הודעות מתוזמנות כדי שנוכל להיות באינטרקציה חוזרת עם כל מי שהיה באינטרקציה עם הבוט והוא רלוונטי לשליחת מבצעים, עדכונים חשובים וכד’, ואיך לא להיחסם בפייסבוק על שליחה “יתרה” של הודעות. 
 • תבניות בוט להורדה וליישום מידית בתוך הבוט שלכם, חסכתי לכם כאן עשרות שעות של עבודה סזיפית בבניית בוטים. 
 • קבוצה סגורה שבה תוכלו לשאול שאלות שקשורות בקורס למשך שנה שלמה. 

מרצה הקורס: גילס ספיר

שנים שאני חוקר ומלמד שיווק דיגיטלי, ומייצר ללקוחותיי, קמפיינים שמביאים תוצאות. 
התחלתי את דרכי כמו כולם, במכללה ללימודי שיווק אינטרנט, ומשם הפכתי לאוטודידקט בתחומי. 
הדרך שלי לחיים: “לנסות ללמוד בכל יום משהו חדש” 

כמה עולה הקורס?

197 לחודש בלבד!

כן בעלות זו אתם מקבלים גישה לספריית הידע הטובה ביותר ללימודי בוטים מתקדמים לפייסבוק, ווצאפ, אינסטגרם ועוד. הקורס הוא במתכונת מינוי לשנה, כאשר אתם זכאים אוטומטית לכל הקורסים החדשים בתחום שיתעדכנו ישירות במנוי שלכם, ניתן לבטל את המנוי לאחר 12 חודשים. 

אחריות ברזל ל-30 יום.

אם תוך 30 יום, לא תהיו מרוצים מתוכן הקורס, או תרגישו שבזבזתי את זמנכם ואת כספכם, ותנמקו לי הסבר הגיוני, אחזיר לכם את כל הכסף ללא שאלות 
כן, אני עד כדי כך בטוח שתקבלו כאן תוכן איכותי, ובעזרת הקורס הזה תצליחו להגדיל את המכירות בעסק שלכם בצורה משמעותית. אז הסרתי ממכם כל דאגה, וכל הסיכון כאן הוא למעשה עליי…

רוצה לקבל לקבל מדריך שיעזור לך למצוא את לקוח החלומות שלך? זה שרוצה את המוצר שלך ויש לו את הכסף לשלם לך?

אני בטוח שכן..

לקבלת השאלון יש להזין את המייל, ומיד הוא יגיע אליך לתיבת הדוא"ל