הצלחת! מיד יישלח אליך מייל עם כל פרטי הגישה להדרכה באתר הקורסים שלנו.

*ההדרכה פרקטית בצורה בלתי רגילה, אני ממליץ להאזין להדרכה עם אוזניות במקום שקט שבו אתם יכולים לרשום הערות, ניתן לצפות גם בנייד וגם במחשב.

אל תצא מעמוד הזה!

במייל ישנו קישור לקבלת המדריך לחשבון ירוק שהכנתי לך במתנה. אם המייל לא הגיע לתיבה הראשית יש לבדוק בתיבת ה- promotions או בספאם לאחר שהמייל נמצא יש לגרור אותו לתיבה הראשית כדי לקבל להמשיך לקבל ממני ידע לקידום העסק. במידה ולא קיבלת כלום, יש ללחוץ כאן ולשלוח מייל, ואדאג לשלוח לך את המדריך באופן אישי.

אז מה הולך לקרות לך אחרי הצפייה בהדרכה?

כל האסימונים שלך הולכים לצנוח צניחה חופשית (צ’ינג, צ’ינג, צ’ינג, נו בערך..) ייכנס לך לראש סוף סוף ואחת ולתמיד איך ניתן היום גם ב-2022 להתפלח לבין זירות הפרסום התחרותיות ביותר, ולא להיות שם ולשחות בים האדום שמשמאלך ומימינך יש כרישים, אלא? שצוללים עמוק מספיק, אפשר לגלות שיש זרם מים אחר שאפשר לתפוס אותו, ולזרום איתו לעולם אחר, שבו התחרות היא לא גדולה, המתחרים לא משתמשים באותם הטרגוטים כמו כולם, אלא מקום שבו אגלה לך איך אפשר לטרגט לקהל מדויק כרובה צלפים אבל לשלם על זה הרבה פחות!

אם לא ידעת את זה עד היום, פייסבוק לא גובים לך כסף על קליקים כמו גוגל (כן.. כן.. יש עוד כאלה שחושבים כך) פייסבוק גובה לך כסף עבור הופעות! לא צפיות הופעות! משמע? שבין אם מישהו לחץ על המודעה שלך או לא? ניחשת נכון תשלם!

אז אני חוזר לנקודת ההתחלה, זה בדיוק מה שהולך לקרות לך אחרי שתסיים לראות את ההדרכה הזו עד הסוף!

יהיה לך סוף סוף יכולת לייצר לעצמך יותר לידים רלוונטיים שרוצים את המוצר או השירות שלך, לידים איכותיים שמוכנים לשלם עליו את המחיר המקסימלי, ולמה? כי הם יודעים כבר  את הפתרון שהם כלכך רוצים, שסוף סוף יכניס להם את הכסף שהם רוצים, ייתן להם את החופש שעליו הם חולמים, את כל זה ניתן להשיג בזכותך!

אז...
כמה כסף שרפת עד היום מבלי לראות אותו בחזרה?

אני מניח שהוצאת המון כסף על אין ספור קורסים, שרפת שעות בצפייה ביוטיוב כדי להגיע אל התשובה האחת! 

(אין כזו) כדי להגיד לעצמך סוף סוף הצלחתי! או שעברתם מחברת פרסום לחברת פרסום, ועדיין נשארתם עם אותם תוצאות וגרוע מכך בלי תוצאות בכלל. 

עכשיו אני רוצה שזה יהיה לך ברור קקריסטל (לא הסם חח),

זו אשמתך הבלעדית!

יכול להיות שניסיתם לפרסם בעצמכם, יכול להיות שעברתם מחברה לחברה, והיא לא הצליחה להשיג לכם תוצאות, אבל מי כאן באמת אשם? חשבתם על זה? חברת הפרסום (שאולי חסרת מעוף) אתם? שלא ויתרתם על העיקרון שלכם גם שהציעו לכם לעשות דבר שונה? 

“לא לא, זה לא אני! אני לא מוכן להציג את עצמי ככה בפני העולם! אני רוצה לעשות את מה שנראה לי”

ומה הבעיה הכי גדולה אצל אלו שעושים את זה? (לא אתם חס ושלום)

זה שהם יעשו את זה שוב ושוב לבד, עם חברת פרסום, או עם האחיינית שבדיוק סיימה ללמוד קורס שיווק, יביא אותם בדיוק לאותו מקום. 

“טיפשות – לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לקבל תוצאות שונות” -אלברט איינשטיין- 

(לא אני אמרתי נשבע)

אז אם את או אתה רוצים להתעורר על עצמכם, למחוק את מה שהיה עד היום, לעשות RESTART למערכות, להתחיל להבין מה עבד, ומה לא עבד, הנה 7 דברים שאתם צריכים לעשות כבר ממחר בבוקר:

תארו לכם, שלאחר שתעשו תהליך אמיתי, שינוי פנימי ומחשבתי, יש מצב שמחר בבוקר תתחילו לעשות פעולות שממש יתחילו לייצר עבורכם תוצאות של ממש!

ואם יש לכם התלבטות ללמה אתם חייבים להיכנס למשחק עכשיו ולא לעמוד על הגדר, הנה כמה סיבות:

*הגרף מראה את העלות פר חשיפה בקמפיין המרות (היקר ביותר)

אז אם יש לכם: פחד להיכשל אתם ספקנים שליליים סורי... המשחק הזה לא בשבילכם

אבל.. אם אתם:

  • ווינרים בנשמה
  • לא מוותרים ומחייכים גם שלא הולך
  • למדנים
  • מוטיבטורים
  • אמביציונים

    אז.. וואלה, יש עם מה לעבוד.

אז מה ההזדמנות שלך היום?!

לבנות אימפריה לבד

יש לך אפשרות ללמוד ממני את כל סודות השיווק בפייסבוק. 

בניתי עבורך את הקורס המקיף בישראל ליצירת קמפיינים ואסטרטגיות מנצחות בפייסבוק, הכולל תמיכה וליווי אונליין בקבוצת פייסבוק + קבוצה בווצאפ שבה תוכל לשאול כל שאלה ולעלות כל בעיה. אז אם לשלב זה, אתה עוד רוצה לחקור את עולם השיווק והמשפכים ולהתחיל את ה-SHOW שלך לבד, זה בסדר גמור, אני לגמרי מבין את זה. תלחץ על הכפתור עכשיו  ותקבל ממני הצעה חד פעמית להיכנס לקורס עם תמיכה וליווי מקיף במחיר מצחיק. 

לבנות אימפריה במהירות

הזדמנות להצטרף אלינו, ולבנות תוכנית שיווק מכוונת צמיחה, בניית משפך אמיתי בצורה כזו שתייצר לקוחות בצורה עקבית, לצאת רגע מאי הוודאות, מאיזור הנוחות (כן זה לא נח, זה לוקח זמן לבנות משהו טוב) ללמוד מניסיון שלנו של
7,000,000 ₪
שהושקעו בתקציבי פרסום שנבנו, הושחזו ונלמדו על הבשר שלנו איך להשיג לך את לקוח החלומות שלך, הלקוח שאתה מוכן לקום בשבילו בבוקר, יש לו את הכסף לשלם לך, ואת היכולת להעריך אותך ולהישאר דווקא איתך!

אז מה עושים? לוחצים על הכפתור, ומקבלים ממני שיחת התאמה חינם, שבה אבין את הצרכים של העסק ואם הוא מתאים לבניית אימפריה ממשפכי שיווק. 

גישה לקורס המלא ל-3 ימים - ב-7 ₪ בלבד

קורס קידום ממומן בפייסבוק לעסקים שרוצים יותר לידים ויותר מכירות, הכולל גישה מוגבלת ל-3 ימים לקבוצות התמיכה

גישה לכל החיים - 997 ₪

קורס קידום ממומן בפייסבוק לעסקים שרוצים יותר לידים ויותר מכירות, גישה לכל החיים כוללת כניסה לקבוצות התמיכה בווצאפ ופייסבוק

אז מה יש ללקוחות שעבדו איתנו להגיד על העבודה איתנו?

רוצה לשתף את ההדרכה מתנה לקולגות שלך ולאנשים החשובים בחייך?

לחץ עכשיו על אחד מכפתורי השיתוף