קידום באינסטגרם

תוכן עניינים

קידום ממומן באינסטגרם

קידום ממומן באינסטגרם מתבצע דרך מערכת הפרסום של פייסבוק שדרכה אנו יכולים לפרסם באינסטגרם מגוון רחב של פרסומות כגון: פרסום בפיד, פרסום בסטורי והאחרון פרסום ב-רילס (REELS) שזה המקבילה האינטגרמית לטיקטוק. 
קידום ממומן באינסטגרם דומה מאוד לקידום ממומן בפייסבוק והוא מתאים לבעלי עסקים המעוניינים להגדיל את הפעילות העסקית שלהם, לייצר לידים ובכך להגדיל את ההכנסות לפי מודל של ROI וניתן להשיג זאת דרך אינסטגרם עדיין במחירים יחסית זולים בשונה מקידום ממומן בפייסבוק

איך קידום ממומן באינסטגרם עובד?

חברת הפרסום או בעל העסק עצמו צריך לדעת איך לעבוד עם מערכת הפרסום בצורה מקצועית כדי להשיג תוצאות מיטביות, משמע לייצר כמה שיותר פניות או תוצאה רצויה אחרת מהקמפיינים, אבל לרוב בעלי עסקים מחפשים לייצר לידים מהפרסום במערכות אלו. 

האם כדאי לעשות קידום ממומן באינסטגרם?

התשובה היא חד משמעית כן! קהלים מכל הגילאים נמצאים באינסטגרם ושווה לנו לשים תקציב אפילו יפה של כמה עשרות שקלים ביום עד כמה מאות כדי להשיג את התוצאה הרצויה, מעבר לכך ישנם אפשרויות של הגדלת מספר העוקבים שלנו אורגנית על ידי אוטומציות (בוטים) לאינסטגרם להגדלת מספר העוקבים בחשבון בצורה אמיתית ובכך לזכות בחשיפה נוספת של החשבון שלנו לקהל המטרה. 

מעוניינים לקדם את העסק שלכם דרך אינסטגרם?